showbiz

Çka e mban në formë Kallashin dhe cila është pozita e preferuar e saj seksuale (Video)

Çka e mban në formë Kallashin dhe cila është pozita e preferuar e saj seksuale (Video)

30 November 2015 at 7 h 03 min 0 comments
Read more ›
Fashion nën shami

Fashion nën shami

30 November 2015 at 1 h 12 min 0 comments

Kur vajzat myslimane vendosin të mbajnë shami, nuk do të thotë që heqin dorë nga stili dhe feminiliteti. Në raport me veten ato janë femra, si të tjerat. Njihni modën nën shami të dy vajzave turke që studiojnë në Tiranë Pantallonat, me dizenjo lulesh. Këpucët, me taka. Pardesynë, treçerekshe. Një […]

Read more ›
Faqja që po ja fut “tmerrin” estradës (Video)

Faqja që po ja fut “tmerrin” estradës (Video)

29 November 2015 at 19 h 40 min 0 comments

Faqja VIP’at e Bllokut në Instagram është bërë “tmerr” për estradën Ajo nuk e shpalos vetëm anën e bukur të skenës sonë por edhe atë anën e errët. Operacionet plastike, si duken yjet pa grim dhe shumë të tjera mund ti dëgjoni në këtë rubrikë.

Read more ›
Si e përjetoi puthjen në serial, Albulena Kryeziu?! (Video)

Si e përjetoi puthjen në serial, Albulena Kryeziu?! (Video)

29 November 2015 at 19 h 37 min 0 comments

Albulena Kryeziu, një aktore e re në moshë por me shumë sukses. Karrierën e nisi në moshën 5 vjeçare por e kërkuar u bë pasiqë mbaroi studimet në Akademinë e Artit. U bë pjesë e shumë serialeve të njohura si ‘O sa mirë’ e po ashtu protagoniste në ‘Stinë dashurie’. […]

Read more ›
​Familja Kardashian në panik, një prej tyre me virusin HIV (Foto)

​Familja Kardashian në panik, një prej tyre me virusin HIV (Foto)

28 November 2015 at 18 h 52 min 0 comments

Kardashian e ka kapur paniku, pasi një prej pjesëtarëve të saj mund të jetë prekur nga virusi HIV. Në panik është më e vogla e familjes Kardashian, Kylie Jenner. Lajmi bëhet publik nga tabloidi “The Sun”, që thotë se i dashuri i saj, reperi Tyga ka pasur marrëdhënie me një […]

Read more ›
Kënga “Love me” e Elvanës vidhet nga këngëtarja serbe (VIDEO)

Kënga “Love me” e Elvanës vidhet nga këngëtarja serbe (VIDEO)

28 November 2015 at 18 h 50 min 0 comments

Kënga “Love me” e Elvana Gjatës u bë hit gjatë kësaj vere jo vetëm në trojet shqiptare por edhe në vendet fqinje, raporton emisoni “Express” në KTV. Pasi u rradhitë në top-listat më të kërkuara në Shazam, kënga e Elvanës tani ka filluar të këndohet edhe në gjuhën serbe. Është […]

Read more ›
VIP-at shqiptare që janë bërë nëna në moshë shumë të re (Foto)

VIP-at shqiptare që janë bërë nëna në moshë shumë të re (Foto)

27 November 2015 at 19 h 46 min 0 comments

Ndonëse duket disi e pazakontë, disa prej femrave të njohura në Shqipëri dhe në botë, janë bërë nëna në moshë fare të re, madje disa kur kanë qenë adoleshente apo fëmijë edhe vetë. Megjithatë një gjë është e sigurt se ardhja e fëmijës në jetë nuk i ka penguar aspak […]

Read more ›
Luftoni plakjen me vitaminë C

Luftoni plakjen me vitaminë C

27 November 2015 at 3 h 45 min 0 comments

Kjo vitaminë është përgjegjëse për prodhimin dhe mirëmbajtjen e kolagjenit, forcimin e enëve të gjakut dhe të lëkurës. Ajo është gjithashtu një antioksidant i cili i nevojitet shumë trupit tonë. Me një konsum të rregullt të vitaminës C në organizëm ju e ruani shëndetin tuaj, mbroheni nga infeksionet dhe inflamacionet, […]

Read more ›
Kur fëmija këndon më mirë se Ibrahim Tatlises në duet (Video)

Kur fëmija këndon më mirë se Ibrahim Tatlises në duet (Video)

27 November 2015 at 2 h 55 min 0 comments
Read more ›
Ja si ishte Rianna para se të bëhej e famshme (Video)

Ja si ishte Rianna para se të bëhej e famshme (Video)

26 November 2015 at 16 h 49 min 0 comments
Read more ›